Hava Yolu Taşımacılığı

Raykon Global Lojistik Ltd.Şti. Küresel hizmet ağıyla eşsiz hava hizmetleri sunar. Raykon Global Lojistik her gün yüzlerce havayolunun gerçekleştirdiği binlerce uçuşa erişimi sayesinde kargonuzun varış noktasına en uygun ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlar. Raykon Global Lojistik çalışanları hava taşımalarında her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına öncelik verir. Hızlı, güvenilir ve size özel hava taşımacılığı ihtiyaçlarınızda Raykon Global Lojistik Ltd.Şti. ilk akla gelen seçimdir.

 

Performansı kanıtlanmış acente ağımız sayesinde müşterilerimize kalkış ve varış noktalarında gereksinim duyulan tüm hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına öncelik verip, hava taşımalarında onlar için en ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmeti sağlamak her zaman için önceliğimiz olmuştur.

 

Dünyanın her yerine havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetleri veren Raykon Global Lojistik Ltd.Şti. Seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

 

Raykon Global Lojistik Ltd.Şti. Sektöründeki deneyimi ve çalışma anlayışı ile havayolu taşımacılığında öncü bir isim haline gelmiştir. İhracatta artan dış rekabetin ve uluslararası arenadaki alıcıların daha hızlı termin isteklerinin sonucu olarak oluşan kaliteli hizmet ve ekonomik çözümler talebini karşılayacak yatırımlarını tamamlamış olan Raykon Global Lojistik, müşterilerinin her türlü talebini karşılayacak kapasitededir.

 

Amerika, Uzakdoğu, ve Avrupa’nın birçok yerinden konsolide servis olanağı da sağlayan Raykon Global Lojistik, müşterilerine gümrükleme ve lojistik hizmetlerini de sunmaktadır.

Havayolu taşıma ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçin.

www.raykonglobal.com.tr